It is currently Wed Jun 26, 2019 12:57 pm

All times are UTC + 2 hours
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: Tue Dec 16, 2008 6:12 pm 
Offline
Site Admin

Joined: Mon Dec 15, 2008 8:38 pm
Posts: 10
UZMANĪBU!!! Lūdzu ziņo, ja ir radusies kāda problēma foruma darbībā, ja nestrādā kāda funkcija. Sazinies ar mums tev ērtā un pieejamā veidā PM (personal message) vai Privātā ziņa, vai ja foruma darbība ir ierobežota, tad e-pasts info@freeskate.lv

Freeskate.lv/FORUMS ir paredzēts visiem un ikvienam, kas grib pastāstīt kādu interesantu lietu un/vai uzdot kādu jautājumu, kas saistīts ar skrituļslidošanu.

Foruma mērķauditorija ir skrituļslidotāji vai cilvēki, kas plāno iegādāties skrituļslidas.

Lūdzu neapvaino un neaizskar foruma dalībniekus un citus cilvēkus; "uzbraucieni" tiks izskatīti un veiktas sankcijas!

Jautājumi, problēmas, neskaidrības. Lūdzu sazinies ar Administratoru (moderatoru)- PM (personal message) forumā vai info@freeskate.lv. Gadījumi, kad varētu būt nepieciešama palīdzība- nevar piereģistrēties, nestrādā kāda poga, esi piereģistrējis kļūdainu lietotāja vārdu, nevari pievienot vai nerāda Avatar, Signature, komentāru utt. Iespējami vēl simtiem dažādi gadījumi, kurus visus nav iespējams uzskaitīt; nekautrējies un droši jautā!!! Ja pamani kādu kļūdu foruma darbībā, neatbilstību notekumiem lūdzu ziņot administratoram vai moderatoram!

Topic jeb Tēmas nosaukums. Tēmas nosaukumam jābūt tādam, lai to izlasot varētu saprast par ko tur iet runa. Papildus piemērs apakšā pie "Piemēri"

nosaukumi kas DER:
1. help! gribu nopirkt jaunas slidas
2. nu vot nepaveicās un salauzu gultni
3. jocīga skaņa no ritentiņa

nosaukumi kas NEder:
1. help!
2. nu vot..
3. ????

Bump topic. Ir iespējams ik pēc 4 dienām taisīt savām tēmām "bump topic". Tas nozīmē, piemēram, pārdošanas sadaļā tavs sludinājums ir noslīdējis ļoti zemu, jo ir saliktas jaunākas tēmas. Ja gribi, lai tavs aktuālais sludinājums atkal būtu augšpusē, tad spied pogu "bump topic". "Bump topic" poga atkal parādīsies pēc 4 dienām. Attiecīgi turpmāk tēmas nedrīkstēs pacelt augstāk ar bezjēdzīgiem ierakstiem, piemēram, "bump", "up", "aktuāli" utt.. Nepiesārņosim forumu ar liekajiem ierakstiem. Noteikumi attiecas uz visiem un par pārkāpumiem tiks izteikit brīdinājumi, kas var novest līdz pat aizliegumam uz pāris dienām.

Pielikums (Upload attachment). Pielikumu augšuplādei ir izveidots limits 1 baits, kas praktiski liedz iespēju uzlādēt bildes uz foruma servera! Lai publicētu bildi/bildes, tās jāuzlādē uz bezmaksas bilžu uzlādes serveriem un rakstā jāievieto saite! Bezmaksas uzlādes serveru saraksts: http://freeskate.lv/forums/viewtopic.php?f=11&t=644 .

Saites (link). Maksimālais saišu skaits vienā ierakstā 15.

Citēšana jeb Quote. Gadījumā ja gribi, lai foruma dalībnieki saprastu uz kuru ierakstu atbildi, tad izmanto šo iespēju. Virs tavas atbildes parādīsies foruma lietotāja uzrakstītais, iekopētā bilde vai video. Aizliegts lietot šo funkciju par iepriekšējo ierakstu, jo šādā gadījumā tas ir visai lieks- visi saprot, ka atbildēts uz iepriekšējo ierakstu.

Avatar. Maksimālais izmērs 128x128 px (min 10x10 px). Avatar bildi reāli iespējams ievietot tikai kā saiti! (Augšuplādēšanai uz servera uzlikt limits max 1 baits, lai ierobežotu uzlādes iespējamību!).

Signature (paraksts). Bildes maksimālais izmērs 750x350 px. Gadījumā ja tavs Signature būs traucējoš foruma lietotājiem Administrators ar tevi sazināsies un izskaidros nepieciešamās izmaiņas.

Komerciāla reklāma. Jebkāda veida komerciālas reklāmas jāsaskaņo ar foruma administrāciju!

Priekšlikumi un idejas. Ja kādam rodas idejas un priekšlikumi par noteikumu papildināšanu sazinies ar Administratoru vai info@freeskate.lv

PIEMĒRI
- kāpēc tēmai jāliek sakarīgs nosaukums. Piemērs no sadaļas Gribu pārdot:
Lietotāji saliek nepārdomātus un diemžēl bieži sastopamus nosaukumus saviem ierakstiem "pārdodu". Pēc mēneša sadaļa izskatās šādi (diez vai tu spēsi atrast sev interesējošo tēmu):
- Pārdodu
- Pārdodu
- pārdodu
- pārdodu
- pārdodu
- pārdotu

Pretēji tam, tēmas nosaukumā īsumā jauzraksta par ko ir iekšā rakstīts, lai visiem atvieglotu dzīvi:
- pārdodu skrituļslidas USD 42 izmērs
- pārdodu vecos Powerslide Venom 2008, 38 izmērs, labā stāvoklī
- pārdodu cieto disku portatīvajam datoram, jauns, iepakojumā, garantija
- utt


Share on FacebookShare on Twitter
Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group