bjc "Laimīte" gada balvas ieguvēji 2016

25. novembrī, Mūzikas namā “Daile” notika 2016. gada Rīgas interešu izglītības pedagogu un audzēkņu nominācijas pasākums, kurā pasniegtas Gada balvas labākajiem pedagogiem, audzēkņiem un kolektīviem.

Skrituļslidošanas pulciņš LAIMĪTE un treneris Lauris Bitenieks ieguva Gada Balvu nominācijā “Par sasniegumiem interešu izglītībā”. Milzīgs paldies par šo nopelnu arī trenerim Edgaram Bušenko par fizisko un morālo sagatavotību, kas šogad bija viena no atslēgām Laimītes skrituļslidotāju panākumiem.

Citāts par nominācijas pasākumu no e-skola.lv

Rīgas pašvaldība nodrošina plašāko interešu izglītības piedāvājumu valstī, gan dejā, mākslā, mūzikā un sportā, gan teātra mākslā, tehniskajā jaunradē, vides zinībās un radošajās industrijās. Rīgas pašvaldības iestādēs strādā vairāk nekā 2000 interešu izglītības pedagogi un pulciņus apmeklē vairāk nekā 50 000 audzēkņu.

Gada balvas piešķir, lai novērtētu interešu izglītībā iesaistīto bērnu un jauniešu sasniegumus, kā arī lai izteiktu atzinību audzēkņiem, kolektīviem un viņu pedagogiem par ieguldījumu interešu izglītībā. Gada balvu interešu izglītībā piešķir vairākās nominācijās: “Par sasniegumiem interešu izglītībā”, “Par ieguldījumu interešu izglītībā”, “Debija interešu izglītībā”, kā arī nominācijā “Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”, kurā balvu saņems pedagogs par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu interešu izglītības attīstībā Rīgā.

Balvu par sasniegumiem interešu izglītībā piešķirs audzēkņiem un kolektīviem par gūtajiem panākumiem Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos. Savukārt, balvai par ieguldījumu interešu izglītībā tika nominēti interešu izglītības pedagoģiskie darbinieki par radošu darbu ar bērniem un jauniešiem, kā arī par teicamiem rezultātiem pasākumu organizēšanā un metodiskajā darbā. Nominācijā par debiju interešu izglītībā apbalvos labākos jaunos pedagogus par kvalitatīvu, aktīvu līdzdalību un ievērojamiem sasniegumiem interešu izglītības jomā.

 Balvu ieguvēju saraksts skatāms šeit (36.50 KB)

Interešu izglītības Gada balvas pasniegšanas pasākumu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: