Jūrmalas skrituļslidošanas festivāla uzvarētāji

Aizvadītajā nedēļas nogalē 3. augustā Jūrmalā norisinājās vienas no šīs sezonas lielākajām skrituļslidošanas sacensībām- Jūrmalas skrituļslidošanas festivāls 2014. Tas pulcēja ne tikai atpūsties un sacensties gribētājus no Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas un Krievijas.

Kā jau bija sagaidāms, tad lielākais ātrums un sīvākā cīņa norisinājās maratona distancē, kur uz starta stājās 39. sportisti. Dalībniekiem bija jāveic 43.5 km (3 apļi x 14.5 km). Ar pamatīgu atrāvienu no līderu grupas, uzvaru izcīnīja spēcīgākais Igaunijas pārstāvis Kert Kespaik (Albe Team/Bont) un lielāko daļu distances veica viens, finišā uzrādot laiku 1:13:26. Arī otro vietu izcīnīja sportists no Igaunijas un uzvarētāja komandas biedrs Lauri Kort (Albe Team/Bont), finišā uzrādot laiku 1:16:08. Par trešo vietu cīņa izvērtās garā finiša sprintā, kur Latvijas skrituļslidotājs Reinis Znotiņš (Powerslide Latvija) izcīnīja augsto 3. vietu un vienlaikus kļuva par 2014. gada Latvijas čempionu, aiz sevis atstājot pagājušā gada čempionu Ansi Eljašānu un Olimpisko spēļu dalībnieku ātruma slidošanā uz ledus Haraldu Silovu.

Latvijas čempionāts skrituļslidošanā 2014

Reinis Znotiņš Latvijas čempions skrituļslidošanā 2014

Dāmu konkurencē nepārspēta palika pagājušo gadu Latvijas čempione Laima Kaufiņa (SkiBox/Filter), kura šoreiz distanci veica kopā ar vīriešu līderu grupu un finišā uzrādīja 1:17:26, aiz sevis atstājot Diana Kaareste (rullituur.ee) ar laiku 1:22:49 un Antru Zemīti (SkiBox/Filter), kura sasniedza finišu pēc 1:35:46.

Komandu vērtējumā pirmo vietu izcīnīja SkiBox/Filter, otro Powerslide Latvija un trešajā vietā ierindojās Albe Team/Bont skrituļslidotāji.

Jūrmalas skrituļslidošanas festivāla komandas

Video no tautas distances brauciena (liels paldies Toms Znots-Znotiņš):

Tautas, bērnu un maratona distances rezultāti

Jūrmalas Skrituļslidošanas festivāla foto galerijas: bērnu distance, tautas distance, sporta distance, apbalvošana.

2 komentāri rakstam - “Jūrmalas skrituļslidošanas festivāls 2014 noslēdzies”

1. oskars raksta:

Tom.. tavu sašutumu var saprast, BET ja negribēji vilkt tos “slidotājus” uz finišu, tad tā arī varēji darīt! Kas tu domāji, ka viņi tevi par tavu centību, palaidīs tevi pirmo finišā un nemēģinās apdzīt? :D Tavā vecumā ticēt pasakām :P

3km pirms beigām varēji sākt kārtīgu atpūtas fāzi savā slidojumā, iet smuki aiz viņiem atpūsties un… gatavoties sprintam! Arī tad nebūtu bijis viegli, bet cerība būtu daudz lielāka.