Līdzīgi kā teiciens “āķis lūpā”, katru gadu īpaši tiek gaidītas vienas no ziemeļeiropas lielākajām iekštelpu sacensībām ātruma skrituļslidotājiem Schankel Tartu Rull, kuras norisinās vienā no Igaunijas skaistākajām pilsētām Tartu.

Trīs no četriem ikgadējo sacensību posmiem jau apmeklēti, un jāsaka, ka, visos kā vienā, šo sacensību organizācijas līmenis ir ļoti augsts. Ar katru gadu pieaug dalībnieku skaits no Latvijas un konkurence aug ik gadu. Kā jau katrās kārtīgās sacensībās, kur cīņa notiek par sekundes simtdaļām, arī uzvarētāji mainās, kas neliek atslābt un motivē trenēties līdz nākamā gada pasākumam. Lai vairāk runā rezultāti, bildes no apbalvošanas un video no sacensību gaitas.


PRO grupas rezultāti:

100m lidojošais aplis

1. Sergei Minin (Rollersport.net/Belarus) 10,328
2. Oleksandr Symonenko (SAM Racing Team/Ukraine) 10,336
3. Oskars Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia) 10,342

6. Ansis Eljašāns (Latvia) 10,701

8. Lauris Bitenieks (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia) 10,910

12. Reinis Znotiņš (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia) 12,343
13. Roberts Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia) 12,530

200m individuālais sprints

1. Roberts Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia) 20,695
2. Jaan Saks (Rullibaas/Estonia) 21,062
3. Sergei Minin (Rollersport.net/Belarus) 21,227

4. Oskars Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia) 22,181

7. Reinis Znotiņš (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia) 22,517
8. Lauris Bitenieks (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia) 22,958

300m sprints

1. Jaan Saks (Rullibaas/Estonia)
2. Oleksandr Symonenko (SAM Racing Team/Ukraine)
3. Oskars Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)

5. Reinis Znotiņš (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)

8. Roberts Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)
9. Lauris Bitenieks (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)
10. Ansis Eljašāns (Latvia)

500m sprints

1. Roberts Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)
2. Sergei Minin (Rollersport.net/Belarus)
3. Oleksandr Symonenko (SAM Racing Team/Ukraine)
4. Oskars Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)
5. Lauris Bitenieks (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)

8. Reinis Znotiņš (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)

800m sprints

1. Sergei Minin (Rollersport.net/Belarus)
2. Roberts Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)
3. Oskars Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)
4. Ansis Eljašāns (Latvia)

7. Lauris Bitenieks (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)
8. Reinis Znotiņš (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)

1200m punktu/izslēgšanas brauciens

1. Roberts Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)
2. Sergei Minin (Rollersport.net/Belarus)
3. Lauris Bitenieks (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)
4. Oskars Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)

7. Reinis Znotiņš (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)

Sacensību kopvērtējums:

1. Sergei Minin (Rollersport.net/Belarus)
2. Oskars Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)
3. Roberts Pundurs (Powerslide Latvia/Latvia)

5. Lauris Bitenieks (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)
6. Reinis Znotiņš (Powerslide Latvia/Laimite/Latvia)

13. Ansis Eljašāns (Latvia)

3000m komandu stafete:

1. Latvia I (Oskars Pundurs, Roberts Pundurs, Lauris Bitenieks) 5,12
2. Mixed Team I (Jarek Mäestu, Vahur Vaövas, Sergei Minin) 5,37
3. Pslide Latvia (Krisjanis Ceplis, Guntis Pazuha, Reinis Znotins) 5,40

7. Inline Skating PRO grup (Vadims Makarenko, Rodžers Petaks, Sandis Reinsons) 6,21
8. Gvoman Team (Bruno Brauns, Arturs Miglinieks, Ance Migliniece) 6,40 DNF

Pilnie Schänkel Tartu Rull 2014 sacensību rezultāti šeit
Dažādas bildes un sacensību atskats no organizātoriem un dalībniekiem šeit

2 komentāri rakstam - “Rezultāti, bildes un video no Schänkel Tartu Rull 2014”

  1. Roberts raksta:

    Neliels sižets no Igaunijas TV kanāla:
    https://www.youtube.com/watch?v=f6xDXO_8pms

  2. -999- raksta:

    medaļas, medaļas, medaļas!!

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: