Laba ziņa visiem skrituļslidotājiem, kas iecienījuši Mežaparka asfaltētos ceļus! Šogad Mežaparkā par 220 000 latiem atjaunos asfalta celiņus.

Pašvaldības SIA “Rīgas meži” apsaimniekotā kultūras un atpūtas parka “Mežaparks” teritorijā šovasar notiks asfalta seguma atjaunošanas darbi, ieguldot celiņu remontos 220 000 latu, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Vispirms trīs nedēļu laikā tiks atjaunots 680 metrus garais celiņš no galvenās Mežaparka ieejas gar Rīgas Zooloģisko dārzu līdz kafejnīcai “Meža puķe”. Pēc tam 1470 metru garumā tiks atjaunots Ostas prospekts, kas no kafejnīcas ved gar Mežaparka estrādi līdz BMX trasei.

Kā trešais posms tiks atjaunots Janševica prospekts 380 metru garumā no kafejnīcas “Meža puķe” līdz bērnu laukumam, tad sekos atjaunošanas darbi 270 metru garajam celiņam no kafejnīcas līdz laivu piestātnei un Ķīšezera peldvietai.

Kā pēdējais tiks atjaunots 450 metrus garš celiņš, kas savieno Janševska prospektu ar Ostas prospektu, vedot no bērnu laukuma līdz Mežaparka lielajai estrādei.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija liecina, ka “Rīgas mežu” izsludinātajā iepirkuma konkursā par šo darbu veikšanu saņemti 12 pieteikumi, bet viszemāko cenu – 219 929 latus – piedāvājusi SIA “A.C.B.”, ar kuru arī plānots noslēgt līgumu par būvdarbiem.

Būvdarbi uzņēmumam būs jāveic 42 nedēļu laikā no līguma noslēgšanas brīža.

Info no Ziņu aģentūra LETA

 

2 komentāri rakstam - “Mežaparkā tiks atjaunots asfalta segums”

  1. pods raksta:

    yes! yes! yes!

  2. djarvils raksta:

    Tas ir ļoti labi! Bet vai tiešām vajadzīgas 42 nedēļas darbu veikšanai? Vai gads…

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: