Foto: Tenis Dimants

Video: Konstantīns Makarovs

Raksts: Roberts Pundurs

REZULTĀTI (lejuplādējami pdf formātā un xls formātā):

21,6km (pdf): lejuplādēt

9,6km (pdf): lejuplādēt

4,8km (pdf): lejuplādēt

1km (pdf): lejuplādēt

visas distances vienā failā (xls): lejuplādēt

Video:

Bildes:

Spied “Play”, lai skatītos bildes

(Foto saglabāšana no flickr.com. Spiežam uz bildes līdz tai apkārt ir tumšs fons, labajā augšējā stūrī spiežam View All Sizes, izvēlamies sev tīkamāko izmēru, labais taustiņš un Save Target vai Save Picture As).

Saite uz bilžu galerijuhttp://www.flickr.com/photos/skritulslidas/sets/72157631604598043/

Raksts par “Poweslide kausa izcīņa 2012”:

Kā jau ierasts, tad Powerslide kausa izcīņa arī šogad ir skrituļslidošanas sezonas noslēdzošās sacensības. Laba atmosfēra daugu un paziņu lokā ir tas, kas aicina piedalīties pasākumā ģimenes ar bērniem un sportistus, kuriem skrituļslidošana ir īpaša vieta dienas ritmā.

Laika prognoze ļoti labi atpoguļojās raibajos mākoņos debesīs. Tie kuri nepalika sēžot mājās, pārliecinājās, ka Uzvaras parkā laiks lielākoties bija labs un saulīte lutināja dalībniekus.

Mazākie dalībnieki, kuri startēja pirmie, izbaudīja dienu visā savā skaistumā, jo spīdēja saulīte un gaisā virmoja pozitīvas emocijas. 1km distancē nepārspēti palika Rihards Ordelovskis un Patrīcija Elizabete Sniķere, kuri pārliecinoši izcīnīja uzvaru!

Arī S10 grupas dalībnieki 4,8km distancē izrādīja sīvu cīņu un par labākajiem savā vecuma grupā tika kronēta Linda Novodvorska un Viktors Kokins.

Visvairāk pārstāvētās 9,6km distances dalībniekus pārsteidza lietus, bet lielāko daļu skrituļslidotāju tas nenobiedēja un distancē devās 49 dalībnieki. Kā jau tika solīts iepriekš, tad visi lietū startējušie dalībnieki var saņemt -40% atlaidi jauniem gultņiem no sacensību atbalstītāja- veikala Taktika.lv. Jau pēc viena nobraukta apļa, lietus mitējās, kas arī atgrieza smaidu visu dalībnieku sejās! 9,6km distance ir īsta „tautas klase”, kas vieno lielāko dalībnieku skaitu no visām vecuma un dzimuma grupām. Liels prieks, ka Powerslide kausa izcīņas 2012 pasākumam savu dalību pieteica arī Latvijas Hondu klubs, kas ir viens no aktīvākajiem auto klubiem Latvijā!

21,6km distance pulcēja uz starta izturīgākos  „tautas klases” dalībniekus un sportistus. Lai arī dalību pasākumā bija pieteikuši arī sportisti no Baltkrievijas un Igaunijas, šoreiz, dažādu apstākļu dēļ, baltkrievi ierasties nevarēja un ar Latvijas skrituļslidotājiem cīnīties bija gatavs un ieradās viens no Igaunijas ātrākajiem skrituļslidotājiem- Danila Ruusu. 21,6km distancē cīņa izvērtās spraiga un interesanta. Kritienu piedzīvoja pagājušā gada uzvarētājs Powerslide Latvia komandas braucējs Lauris Bitenieks, tomēr viņš spēja atgriezties distancē un turpināt cīņu. Galveno cīņu līderu grupa (Oskars Pundurs, Danila Ruusu, Roberts Pundurs, Lauris Bitenieks, Reinis Znotiņš un Laima Kaufiņa) bija atstājuši burtiski uz pēdējiem līkumiem, kur arī viss izšķīrās. Spraigā finiša sprintā Powerslide kausa izcīņas 2012 titulu izcīnīja Powerslide Latvia komandas skrituļslidotājs Roberts Pundurs, tulīt aiz viņa komandas biedrs Oskars Pundurs un trešajā vietā Igaunijas pārstāvis- Danila Ruusu. Garās distances titulu nosargāja arī pagājušā gada uzvarētāja Laima Kaufiņa, kura šogad finišēja 5. pozīcijā 21,6km distances kopvērtējumā.

Paldies visiem, kuri ieradās piedalīties, atbalstīt un labi pavadīt laiku pasākumā Powerslide kausa izcīņa 2012! Tiekamies arī nākamgad Powerslide kausa izcīņā ;-)

Info: Kopā sacensībās piedalījās 96 dalībnieki; startēja 102 dalībnieki (6 dalībnieki piedalījās divās distancēs)

1 komentārs rakstam - “Atskats uz skrituļslidošanas sacensībām Powerslide kausa izcīņa 2012, 23. sept.”

  1. admin raksta:

    Atrasta melna sporta jaka CRANE 40. Īpašnieks to var saņemt taktika.lv veikalā!

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: