Jau 3. jūnijā, 2012 notiks EMT skrituļslidošanas tūres otrais posms. Sacensības risināsies dažādās distancēs (bērniem, amatieriem) un, protams, maratons (šoreiz 43,8 km).

Sīkāka informācija atrodama pasākumu kalendārā

3 komentāri rakstam - “EMT 2 posms, Tallina, Igaunija, 3. jūnijs, 2012”

 1. Raimonds Zeps raksta:

  Labdien.
  Visnotaļ atbalstu Skrituļošanu un pats arī vismaz 5-6 reizes gadā to daru , kad ir brīvdienas, kaut man jau 49 gadi .
  Taču gribu pavēstīt Jums Visiem skumīgu Faktu. Skrituļotāji uzvedās daudzkārtīgi ļoti bravūrīgi un Neapdomīgi. Runa ir par Jauniešu vizināšanos aiz Pilsētas Satiksmes Autobusiem pieķeroties pa ceļa braucamo daļu .
  Tas rada nopietnu Apdraudējumu Pašu Skrituļotāju veselībai un pat dzīvībai , kā arī apdraud Pārējo satiksmes Dalībnieku drošību , un Neapšaubāmi Pasažieru Drošību kas atrodās Autobusā, jo Autobusam Strauji Bremzējot tā Pasažieri var krist un Gūt Nopietnus Savainojumus.
  Esmu Rīgas Satiksmes šoferis , un ar visu atbildību saku , ka Ekstrēmās Vizināšanās vajadzētu piekopt Tam Speciāli paredzētajās Vietās, kas ir bez maksas starpcitu.
  Pasažieri sūdzās par Autobusu kustības traucējumiem , un šoferīši saņem pārmetumus, un arī materiālus sodus . Spriediet Paši , Vai Autobusu šoferiem ignorēt šo parādību , kamēr notiks Nopietna Nelaime , vai Tomēr iejaukties šajā nenormālajā manuprāt parādībā.
  Gribu vēl tikai piebilst , ka Autobusa Vadītājam , praktiski un Fiziski ir gandrīz neiespējami pamanīt ka Autobusa aizmugurē ir kād Pieķēries.
  Vēlu veiksmi visiem Skrituļotājiem , un pēc iespējas mazāk Traumu.
  Rīkojieties Apdomīgi Skrituļotāji !

 2. oskars pundurs raksta:

  Tieši tā :) Rīkojieties apdomīgi un katrs atbilstoši savām spējām un galvenais ar savu rīcību neapdraudiet citus ;)

 3. oskars pundurs raksta:

  Vienīgi jautājums, kāds tekstam sakars ar ātruma skrituļslidošanu pa trasi igaunijā? :D

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: