Info: Latvijas Meži

1. maijā jau otro gadu Mežaparkā notiks „Veselīga dzīvesveida diena”! Būs iespēja izmēģināt zināmas un jaunas aktivitātes. Varēs baudīt veselības un labsajūtas uzlabošanas procedūras. Šogad visi tiek aicināti piedalīties sporta spēlēs. Tiek gaidīti gan aktīvā dzīvesveida piekritēji, gan tie, kas vēl nav atraduši savu iecienītāko sporta veidu. Piesaki savu komandu vai piedalies viens – gandarījumu, prieku un balvas varēs iegūt ikviens! Visas pasākuma aktivitātes ir bez maksas.

Kultūras un atpūtas parka „Mežaparks” apmeklētāji 1. maijā „Veselīga dzīvesveida diena” ietvaros tiek aicināti iesaistīties sporta spēlēs, kuru vadmotīvs ir piedalīties un izmēģināt pēc iespējas vairākas disciplīnas. Atklāsim sezonu un izbaudīsim dažādas aktivitātes, kas palīdz dzīvot veselīgi. Sporta spēlēs tiks piedāvātas komandu un individuālās disciplīnas.

Vērtīgas balvas iegūs 3 kopvērtējumā labākās komandas. Individuālo disciplīnu balvu izlozē varēs piedalīties ikviens, kas būs izmēģinājis kā minimums 7 aktivitātes (ieguvis 7 zīmogus individuālajā dalībnieka kartītē). Apbalvošana notiks 16.00 uz Lielās skatuves „Veselīga dzīvesveida diena” izskaņā. Labāko komandu apbalvošanas saraksts skatāms šeit, par individuālo dalību iegūstamās balvas.

Vairāk info Latvijas Meži

VDD Norise un Karte (.pdf)

VDD Nolikums (.doc)

 

3 komentāri rakstam - “Veselīga dzīvesveida diena Mežaparkā 1. maijā, 2012”

  1. Roberts raksta:

    Plakātā gan par skrituļslidošanu praktiski nekāda info.. tik cik mazā bildīte labajā stūrī. :roll:

  2. oskars pundurs raksta:

    Failā Norise un Karte ir sīkāka info par notiekošo! Tur būs precīzāka info arī par skrituļslidošanu!

  3. Nauris Dz raksta:

    JAPIEDAĻĀS!!! :)

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: