Foto: Andrejs Šiliņš

Foto: Oskars

Apraksts: Antra Zemīte un Roberts Pundurs

Rezultāti: Antra Zemīte

Video: Oskars

Ir noskaidrojies 2012. Gada SPRINTA KARALIS Ādažu stadionā, par kuru cīnījās 28.-29.aprīlī 67 sportisti no trijām Baltijas valstīm.

2012. gada titulu SPRINTA KARALIS uz Igauniju aizveda Danila Ruusu, kurš ieguva 370 punktus, Latvijas ātrākais sprinteris bija Lauris Bitenieks, kurš nopelnīja 176 punktus (rezultāti raksta apakšā).

Bērniem līdz 12 gadiem bija 4 dažādas sprinta disciplīnas. Sveicam jaunāko dalībnieku Ričardu Muciņu, kuram šajā gadā paliek tikai 6 gadi.

Jauniešiem no 12 gadu vecuma bija iespēja uzrādīt savus labākos rezultātus 6 dažādās disciplīnās.

2011. gadā aizsākām šīs sacensības 17 dalībnieku sastāvā, kuri cīnījās par SPRINTA KARALI 4 disciplīnās.

Bildes:

Foto saglabāšana no flickr.com. Spiežam uz bildes līdz tai apkārt ir tumšs fons, labajā augšējā stūrī spiežam View All Sizes, izvēlamies sev tīkamāko izmēru, labais taustiņš un Save Target vai Save Picture As).

Saite uz bilžu galeriju: http://www.flickr.com/photos/skritulslidas/sets/72157629567025596/

Foto saglabāšana no flickr.com. Spiežam uz bildes līdz tai apkārt ir tumšs fons, labajā augšējā stūrī spiežam View All Sizes, izvēlamies sev tīkamāko izmēru, labais taustiņš un Save Target vai Save Picture As).

Saite uz bilžu galeriju: http://www.flickr.com/photos/skritulslidas/sets/72157629961495931/

Roberts Pundurs:

Sprinta karalis 2012.. lai kā arī pašam gribētos piedalīties savā mīļākajā ātruma skrituļslidošanas disciplīnā, traumas dēļ vēroju sacensības no malas un atbalstīju visus skrituļslidotājus!

Jāsaka, ka šogad Sprinta karalis bija visai starptautisks, jo ar savu klātbūtni pagodināja ātrākie Igaunijas skrituļslidotāji un ātrākais skrituļslidotājs no Lietuvas. Cik labi, ka šī pasākuma organizatoram Laurim Biteniekam ir daudz draugu un cīņu biedru arī ārpus Latvijas. Tas, protams, sacensības padarīja īpaši spraigas un interesantas.

Abās sacensību dienās varēja vērot kaimiņu sportistu pārsvaru par mūsu pašmāju zvaigznēm. Ja fiziski starp skrituļslidotājiem nav liela pārsvara un starpības, tad taktiskajā un komandas ziņā ciemiņiem bija ievērojams pārsvars. Protams, lielu lomu visā spēlēja tas, ka elites grupā no Latvijas bija pieteikušies tikai 2 sportisti, bet no Igaunijas tie bija 3 dalībnieki + lietuvietis, kurš nereti trenējas kopā ar viņiem un šajās sacensībās kooperējās vienā komandas spēkā.

Lai vai kā mūsējie elites grupas dalībnieki censtos, igauņi ar lietuvieti sargāja savas pozīcijas. 1000m sprintā Oskars ar Lauri spēja atkost kaimiņu brauciena stratēģiju un rezultātā Oskaram izdevās izcīnīt 3. vietu šajā distancē! Visinteresantākā un spraigākā cīņa bija 5000m punktu brauciens, kur, šķita, viss mainās ik pa sekundēm. Pie punktiem tika visi elites grupas dalībnieki un rezultātā ļoti sīvā cīņā Lauris Bitenieks izcīnīja 3. vietu šajā punktu braucienā!

Gūtas patiesi pozitīvas emocijas visas dienas garumā- tieši tādas ir sprinta sacensības, ko nespēj dāvāt garās maratona distances. Ceru, ka nākamgad Sprinta karalis 2013 pulcēs vēl vairāk dalībnieku, it sevišķi elites divīzijā, kur ir lielākais ātrums un spraigākās cīņas.

Lielākais PALDIES Laurim Biteniekam par pasākuma ideju un organizēšanu, ne mazāks PALDIES sacensību tiesnešiem, īpaši Antrai Zemītei, uzraugiem, atbalstītājiem, dalībniekiem un visiem, visiem, kuri bija ieradušies, iespējams, uz sezonas interesantāko pasākumu skrituļslidotājiem. ;)

Antra Zemīte:

Liels paldies dalībniekiem par atsaucību par dzirksti acīs un cīņas sparu distancēs

Paldies vecākiem, draugiem, palīgiem, kuri neatlaidīgi deva starus, uzņēma laikus, skaitīja apļus un visādi citādi atbalstīja.

Paldies Robertam Punduram par draisko un uzmundrinošo komentēšanu.

Tiekamies 2013. Gadā un izcīnam SPRINTA KARALI 2013!

Video (100m sprints “gaitā”):

 

REZULTĀTI (lejuplādējami .xls formātā)Sprinta Karalis rezultati 2012

5 komentāri rakstam - “Atskats uz Sprinta Karalis 2012, 28. – 29. aprīlis”

 1. Lauris raksta:

  Rezultāti deg nepacietībā!!!

 2. Lauris raksta:

  Paldies par rezultātiem!

 3. admin raksta:

  Pievienotas papildus bildes no Andreja Šiliņa. Andrejs parūpējies par bildēm “skrituļslidotājs darbībā”, kas dod iespēju paanalizēt katram savas kļūdas, salīdzināt savas kustības ar citiem slidotājiem.

  Liels paldies Andrejam par bildēm!!!

 4. oskars pundurs raksta:

  Taktika.lv skrituļslidu veikalā A. Čaka 54 sekojošie dalībnieki var saņemt savus diplomus:

  Marta Ceriņa
  Rihards Ordelonskis
  Tonijs Leitāns
  Krišjānis Ceplis
  Katrīna Kotello
  Andris Krauja
  Tenis Dimants

 5. Tenisd raksta:

  Heii. Stilīigi, man diploms, būs jāaiziet pakaļ :)

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: