Apraksts: Roberts Pundurs

Foto: Oskars un Antra

Video: Roberts un Oskars

Rezultāti un video no organizatoriem: http://skating.berliner-halbmarathon.de/en/

Roberts Pundurs:

Lauris, Oskars, Kaspars, Roberts, Reinis, Dzintars, Antra, Inta un Līga- skrituļslidotāji, līdzbraucēji un līdzjutēji! Tā kā dienu pirms devāmies ceļā man izrādījās lauzta potīte, tad mans maratons sākās jau Rīgā ar galamērķi Berlīne, lai visiem skrituļslidotājiem no Latvijas spēki tiktu koncentrēti uz sacensībām Berlīnes pusmaratons 2012.

Pēc „pāris” stundu brauciena 6dien ap 12:00 no rīta ieradāmies Berlīnē un iekārtojāmies jau iepriekš rezervētajā dzīvoklī, lai noliktu mantas un dotos uz pasākuma norises vietu, kur var iepazīties ar skrituļslidošanas aktualitātēm dažādu zīmolu stendos un aprunāties ar pasaules ātrākajiem skrituļslidotājiem.

Kamēr skrituļslidotāji no dažādām pasaules valstīm apmeklēja iepriekš minēto „trade show”, tikmēr jaunākie dalībnieki turpat ārā gatavojās savam startam. Junioru sacensībām par godu, sāka snigt slapjš sniegs, kas brīžiem mijās ar stipru lietu. Tas, protams, neiepriecināja ne dalībniekus, ne skatītājus, jo termometra stabiņš bija tikai nedaudz virs nulles. Neskatoties uz to, junioru sacensības notika un spēcīgajā konkurencē godpilno 2. vietu savā vecuma grupā izcīnīja arī mazais Haralds no Latvijas.

7diena, 1. aprīlis- tā ir 32. Berlīnes pusmaratona svinīgā sacensību diena. Saulaina un salīdzinoši silta diena! Starp neskaitāmajiem dalībniekiem, uz starta arī dalībnieki no Latvijas. Starts.. un.. pēc ~35 minūtēm finišā sagaidām arī pirmos skrituļslidotājus no Latvijas. Starp tiem Kaspars Klibiķis, Lauris Bitenieks, Oskars Pundurs, Reinis Znotiņš, Dzintars Melbārdis, Antra Zemīte, Andris Krauja, Agris Šipkovs un Jānis Hofmanis.

Ar visaugstāk nospraustajiem mērķiem (noturēties vienā no līderu vagoniem), nepaveicās mūsu labākajam Latvijas ātruma skrituļslidotājam Laurim Biteniekam (Powerslide Latvija). Viss gāja kā plānots līdz brīdim, kad aiz nepārredzama līkuma nezināmu iemeslu dēļ bija apstājies viens no Swiss Skate Team skrituļslidotājiem un Lauris, pamanot „šķērsli” pēdējā brīdī, nespēja izvairīties no sadursmes, kas arī atņēma iespēju turpināt braukt vienā no līderu vagoniem un pavisam noteikti turpināt ceļu bija arī morāli grūti. Rezultātā 75. vieta elites grupā!

Apsveicu ātrāko skrituļslidotāju no Latvijas Kasparu Klibiķi (Powerslide Latvija), jo viņš turēja savu doto solījumu un galu galā finišēja pirmais no Latvijas, ierindojoties 52. pozīcijā elites grupā. Kaspara sniegums kā vienmēr- ļoti stabils!

Neveiksmīga diena izrādījās Oskaram Punduram (Powerslide Latvija), jo 3 kilometrus pirms finiša, kājas muskuli sarāva krampī, kā dēļ nācās pilnībā apstāties trases malā un turpināt slidot saudzīgā režīmā līdz finišam. Jāpiebilst, ka Oskars slidoja vienā vagonā kopā ar Kasparu un Lauri. Rezultātā 88. vieta elites grupā!

Lielisku sniegumu parādīja Dzintars Melbārdis, kurš tautas grupā spēja ierindoties 74. pozīcijā. Ar lielisko startu un graciozo finišu apsveicu arī Antru Zemīti un, protams, Reini Znotiņu (Powerslide Latvija). Paldies visiem, kas turēja īkšķus un atbalstīja.

..protams, bija arī tādi, kas 1dien, izkāpjot no busiņa, devās pa taisno uz darbu!

Tiekamies Berlīnē vasaras beigās, kad norisināsies Berlīnes Maratons (42km) un pavisam noteikti Berlīnes pusmaratonā (21km) nākamgad!

 

(Foto saglabāšana no flickr.com galerijas. Spiežam uz bildes līdz tai apkārt ir tumšs fons, labajā augšējā stūrī spiežam View All Sizes, izvēlamies sev tīkamāko izmēru, labais taustiņš un Save Target vai Save Picture As).

 Saite uz bilžu galeriju: http://www.flickr.com/photos/skritulslidas/sets/72157629758650477/

5 komentāri rakstam - “Atskats uz Berlīnes pusmaratons 2012; 1. aprīlis ’12”

 1. Ad Noctum raksta:

  A kas ir ar Robertu? Kaut kāda true spin sekas?

 2. Roberts raksta:

  Ad Noctum, gandrīz uzminēji :mrgreen:

  Te var palasīt kā tiku pie ģipša ->
  http://www.taktika.lv/jaunumi/sovakar-ltv7-autosporta-programma-nr1-nedaudz-par-skritulslidosanu/

 3. Aldis Ordelovskis raksta:

  Godājamais Robert Pundur !!! Kāpēc Jūs publiski sniedzat apzināti melīgu informāciju par to, ka junioru grupā 2.vietu ieņema Haralds no latvijas ? Patiesībā jau 2. vietu šajā junioru grupā izcīnija Rihards Ordelovskis pārstavot SK ASI Skibox, ko viņš var personīgi vai ar manu starpniecību apliecināt ar saņemto diplomu un medaļu. Vai ta ir apzināta izrēķināšanās par to, ka zēns pārgāja uz citu, Jums konkurējošu sporta klubu ? Es, kā likumīgais Riharda Ordelovska interešu pārstāvis to uztveru un juridiski vērteju kā brīdinājumu attiecībā uz nesportiskām metodēm attiecībā uz tālākām Riharda gaitām sportā. Paldies ka mani brīdinājāt šādā veidā, kas pilnībā apstiprina mērķtiercīgo nesportisko rīcību,kādu jau novēroju Ski Box kausa izcīņas pedejā etapā 2012

 4. oskars.pundurs raksta:

  Aldi, apraksts ir par 2012. gada sacensībām!

 5. Roberts raksta:

  Godājamais Aldi Ordelovski, gaidīšu personīgu atvainošanos no Jums! :wink: Protams, juridiska vēstule arī derēs… :mrgreen:

  P.S. Varbūt, protams, pagājušajā dzīvē, bet cik man zināms Rihards Ordelovskis nekad nav pārstāvējis un nav bijis nekāda sakara ar Powerslide Latvija komandu 8) Tā kā man šie apvainojumi būs jāuztver ar veselīgu humoru.

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: