Powerslide-Matter pasaules komanda 2012
7. janvāris, 2012
Scott Arlidge (NZ), Ewen Fernandez (FRA), Felix Rijhnen (GER)

Scott Arlidge (Jaunzēlande – NZ)
Komandas mugurkauls. Būdams otro gadu Powerslide ģimenē, Scott turpināja savus apbrīnojamos sniegumus.
2011. gads bija lielisks, divas vietas uz goda pjedestāla Pasaules Čempionatā, Pasaules Kausa uzvara, pāris Eiropas Kausa uzvaras un, saldajā ēdienā, 1000m Pasaules Rekords.
Ewen Fernandez (Francija – FRA)
2011. jaunajam francūzim bija izlaušanās gads. Ewen jau kopš 2007. gada ir liela saistība ar Powerslide, tomēr tieši 2011. gadā viņš lika par sevi manīt visvairāk. Viņš sper lielu soli no Powerslide Eiropas komandas uz Powerslide Pasaules komandu.
“2011. gads man ir bijis ļoti veiksmīgs, ne tikai palīdzot saviem komandas biedriem un līderiem iegūt uzvaras, bet uzvarot arī pašam- kļūstot par Francijas un Eiropas čempionu, kā arī iegūstot 2. vietu Pasaules Čempionāta stafetes braucienos. Man izdevās izcīnīt arī visskaistāko- Berlīnes skrituļslidošanas maratonu ar lielu solo izrāvienu.” saka Ewen.
Berlīnes skrituļslidošanas maratons, iespējams, daudziem bija pārsteigums, tomēr vislielākais pārsteigums bija pašam Ewen Fernandez. Ewen ir viens no tiem cilvēkiem, kas ieciklējas, izdara līdz galam smago darbu un visu, kas nepieciešams, lai sasniegtu mērķi.
“2012. gadā es vēlētos turpināt iegūt medaļas, uzvarēt Francijas un Eiropas Čempionātu, aizstāvēt manu uzvaru Berlīnes skrituļslidošanas maratonā, un īpaši vēlos palīdzēt saviem komandas biedriem gūt lielus panākumus.”
Pa ziemu Ewen dzīvos Vācijā, lai turpinātu ātruma slidošanas karjeru uz ledus. Uzņemot tempu jau pašā sākumā, tikai divu mēnešu laikā Ewen izdevās kvalificēties viņa pirmajam Pasaules Kausam un finišēt 5. vietā B kategorijā.
Felix Rijhnen (Vācija – GER)
Vācu barbars. Felix ir vēl viens skrituļslidotājs, kurš lika par sevi manīt 2011. gadā. Felix virzīja komandu palīdzot izcīnīt trīs uzvaras Vācijas Skrituļslidošanas Kausā un iegūt uzvaru kopvērtējumā. Kā saka viņa komandas biedrs Kalon Dobbin: “Nekad neaizmirstiet pieskaitīt Felix’u. Viņš ir viens no tiem, kurš nepadosies līdz uzvarēs pats sevi, vai upurēs sevi komandas labā.”





Sastāvs nopietns, fakti arī iespaidīgi.
Skatoties šogad uz Scott Arlidge Pasaules Čempionātā, var tikai viņu apbrīnot.. īsts komandas loceklis un atbalsts.
Savukārt Ewen, pēc sava vēsturiskā izrāviena un triumfa Berlīnē, vienā intervijā (kaut kur komentāros ir links) vēl nezināja, kādu komandu pārstāvēs 2012. gadā. Prieks, ka palika pie labākajiem un turpinās arī šogad pārstāvēt Powerslide