Katharina Rumpus (GER)

Powerslide-Matter pasaules sieviešu komanda 2012

Paziņojot mūsu spēcīgo 2012. gada vīriešu komandas sastāvu, noteikti neesam aizmirsuši arī par sievietēm. Drīzumā atklāsim visus trumpjus, bet pagaidām lasiet īsu interviju ar Katharina Rumpus. “Kathi”” (<- ar viņas pašas atļauju) gadu iesāka lēni, jo gatavošanos sezonai izjauca piepeša slimība. Turpinoties sezonas ritmam, Kathi nesēdēja malā un turpināja treniņus. Eiropas junioru tituls, pāris medaļas Korejas Pasaules čempionātā un viņa jau koncentrājas nākamajai 2012. gada sezonai.

Katharina Rumpus (GER)
Powerslide izbrīvēja laiku, lai papļāpātu ar Katharinu par sezonas panākumiem, vilšanos, ritentiņiem un nagu kopšanu.

2011. gads, kā tavuprāt tas noritēja? Kādi bija šīs sezonas labākie un sliktākie mirkļi?

Labākais šīs sezonas mirklis bija izslēgšanas braucieni trekā Eiropas čempionātā pilsētā Heerde. Tā bija negaidīta uzvara un pirmās vietas izcīnīšana bija ļoti liels pārsteigums man pašai, kas tādējādi padara šo par sezonas labāko mirkli. Sezonas  sliktākais moments bija Kriterium sacensības pilsētā Groß-Gerau. Pirms šīm sacensībām es ļoti ilgstoši slimoju un nebiju savā labākajā formā, lai sacenstos.

2010. gada Pasaules čempionātā sieviešu-junioru izslēgšanas braucienos tu izcīnīji 2. vietu. Tobrīd tu jau biji ļoti priecīga par sasniegumu, bet vēlāk, dažādu apstākļu dēļ, tu tiki paziņota par zelta medaļas ieguvēju. Kā tu tobrīd juties?

Pirmajā brīdī es nezināju kā man justies, jo tad kad tu šķērso finiša līniju kā pirmais, tas vienmēr ir kas īpašs. Tas noteikti nav tas pats, kas iegūt zelta medaļu un tikt paziņotai par uzvarētāju pus gadu vēlāk. Tomēr tagad, kad ir pagājis kāds laiciņš, esmu lepna par šo uzvaru un ļoti ceru, ka saņemot šo zelta medaļu beidzot rokās, uzkāršu to kaklā un mani pārņems labas sajūtas.

It sevišķi šosezon redzam, ka ļoti daudz ātruma skrituļslidotāju izmēģina spēkus slidošanā uz ledus. Vai tev ir bijsi iespēja pamēģināt kā ir slidot uz ledus?

Vispār tieši pirms mēneša biju pilsētā Inzell, kur ir speciāli izveidota trase. Es labāk pieturēšos pie ātruma skrituļslidošanas.  :oops:   :wink:

Nevienam nav noslēpums, ka tavs puisis ir mūsu Powerslide-Matter komandas biedrs Felix Rijhnen. Vai jūs arī kopā trenējieties? Vai tas palīdz gatavoties, vai tu labāk nošķir attiecības no sporta?

Jā, protams, ka mēs kopā trenējamies. Bet dažkārt tas ir ļoti grūti, jo man nepatīk trenēties ar vājākiem skrituļslidotājiem.  :mrgreen:  Es dodu priekšroku treniņiem ar velosipēdu ar savu tēti.
Felix man ļoti palīdz gatavoties sacensībām, bet trenējoties un gatavojoties svarīgām sacensībām es dodu priekšroku treniņiem ar tēti. Es tomēr nošķiru attiecības no sporta, jo tas man palīdz labāk koncentrēties.

2012. gads jau ir klāt! Ko tu vēlētos sasniegt viena gada laikā?

Šis būs mans pēdējais gads junioru grupā. Es vēlos uzvarēt visas sacensības kopā ar komandas biedriem, bet sev pašai izcīnīt medaļu Pasaules čempionātā Itālijā.

Tagad neliels bonuss par Katharinas iecienītajām lietām:

Krāsa: rozā;
Sacensības: Kriterium Groß-Gerau;
Mūzika: atkarīgs no situācijas… relaksācijai klausos Adele, motivējot sevi svarīgām sacensībām klausos Bushido, bet ballītēs, lai skan Rihanna un Reggaeton;
Ritentiņi: Matter G13 F1
Trase: Geisingen
Ēdiens: vecmāmiņas gatavotas tvaicētas nūdeles un mammas gatavota pītā maize- jums kādu dienu būtu šie abi jānogaršo. Neviens nespēj turēties pretī!
Nagu kopšana: O.P.I
Apģerbu zīmols (protams, bez Powerslide): Aaaaaaaaaaaah.. Zalando apavi!

Paldies Kathi, veiksmi 2012. gada sezonā  un mēs ļoti ceram, ka Felix tavu ātrumu pārāk nebremzēs. :mrgreen:

Jau pavisam drīz vēl vairāk jaunumu par Powerslide-Matter pasaules sieviešu komandu 2012.

2 komentāri rakstam - “Katharina Rumpus: Powerslide-Matter pasaules sieviešu komanda 2012”

  1. Ad Noctum raksta:

    Powerslide Latvia šosezon meitenes arī būs? :wink:

  2. oskars pundurs raksta:

    laiks rādīs..

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: