Kamēr ārā auksts un slapjš, skrituļslidošana turpinās kopā ar Lauri Bitenieku, svētdienās no plkst.15.00 – 16.30 (skrituļslidošanas treniņš) un 13:30 – 14:30 spoguļzālē (imitācijas kustības, speciālās/vispārējās fiziskās formas sagatavošana). Skrituļslidošanas treniņš notiek Puškina Liceja sporta zālē, Sarkandaugavas iela-22, bet spoguļzāles treniņš BJC “Laimīte” Sarkandaugavas iela 24 (spoguļzāles treniņam jābūt maiņas apaviem un īsajam treniņtērpam).

Laipni gaidīts ikviens slidotgribētājs, lai iemācītos ko jaunu, pilnveidotu esošās iemaņas vai vienkārši izlidotos un būtu kopā starp savējiem! Interesentus lūdzam pieteikties pa mob. 29359122. Maksa par vienu skrituļslidošanas treniņu zālē Ls 3,00, bet spoguļzāles treniņa cena Ls 1,00.

Vairāk bilžu mūsu flickr.com galerijā:

 

13 komentāri rakstam - “Skrituļslidošanas treniņi telpās (ziemas sezona 2011/2012); papildināts x1”

 1. Roberts raksta:

  Ohooo! Šis ir vienkārši ideāli! Laiks pa dienas vidu nav no tiem labākajiem, bet patrenēties kopā ar Lauri un pārējiem skrituļslidotājiem būs tā vērts. :-D

 2. Roberts raksta:

  Piedalījos treniņā, kas notika šo svētdien un varu teikt tikai to labāko! Lieliska atmosfēra, silta zāle, labākais treneris un daudz skrituļslidotāju, kas grib kaut ko iemācīties un sasniegt. Pēc šādien treniņiem visas ziemas garumā, nākamgad skrituļslidošanas līmenis Latvijā būs krietni audzis.

 3. oskars pundurs raksta:

  MAINĪTS skrituļslidošanas treniņa laiks uz 15:00 – 16:30

 4. Ad Noctum raksta:

  Slideboard tur gadījumam neesot :?:

 5. Roberts raksta:

  Guntis iepriekšējā reizē bija atnesis parādīt kā uztaisījis ;) Bet priekš kam slideboard kopējā treniņu zālē, ja to var darīt mājās?

 6. Ad Noctum raksta:

  Tātad nav. Paldies, jautājums noskaidrots! :wink:

 7. ciploks raksta:

  pricom tud slaidbords vajadzigs,ja var slidot. turklaat daudzi labi slidotaaji to nemaz neizmanto tiiri deel traumatisma(saisu, cirksnu sastiepumu deel.)
  mulcosanaas un viss.

 8. Roberts raksta:

  Dēļ traumatisma, ko izraisa tieši slideboard vai nav veselīgi, ja ir jau kādas traumas bijušas? Būtu interesanti, ja varētu ko sīkāk pakomentēt, lai var brīdināt skrituļslidotājus pārāk neaizrauties ar to.

 9. ciploks raksta:

  pats ar to neesmu aizravies. bet ir lasiits forumos no treneriem,ka citi neizmanto vinjus tiiri deel traumaam. jo uz taas slidenaas virsmas saites, cirksni visu laiku ir nospriegoti,la kaajas neaizietu kur nevajag. pie neveiksmiigas kustiibas, parslodzes, nepietiekamiibas sagatavotiibas deel uutt var iedzivoties hroniskaas cirksnu, saisu probleemaas.

 10. oskars pundurs raksta:

  Tātad doma pavisam vienkārša sanāk? Kas par daudz, tas par skādi!

  Patiesībā jau to var attiecināt gan uz slidebar, gan vienkāršu slidošanu pa apli… Man, škiet, ir sanācis tieši slidojot pa apli zemā stājā samocīt gurnu saites.. kopš pagājuša svētdienas treniņa (4 dienas atpakaļ) vēl jūtams mini iekausums..

 11. ciploks raksta:

  slidosanaa ir savadaak. slaidbordaa kaa jau teicu visu laiku ir sasprindzinaatas kaajas.ja nav sasprindzinaatas kaajas, tad katra aizies uz savu pusi, vai kaut kur ne tur. tiesi no taa muuziigaa nospriegojuma saisu, cirksnu taas traumas rodas izdarot kaadu paraak strauju, speciigu vai nepareizu kustiibu.

 12. Lauris raksta:

  Nevajag saspringt! Uz slaidborda var kustēties relaksēti. Daži pat pamanās slidojot saspringt. Trenēties vajag un pa ledu biežāk staigāt – turklāt atbrīvoti.

 13. oskars pundurs raksta:

  pāris bildes no spoguļu zāles un gatavošanās slidošanai: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=224372990964877&set=a.216038675131642.52435.100001765322539&type=1&theater

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: