Oskars piestiprināja pie ķiveres kameru un rezultātā ir tapis video, kurā vari vērot Berlīnes Skrituļslidošanas maratona 2011 B grupas startu. Video noteikti ir būs ļoti noderīgs visiem, kas plāno un kas piedalās sacensībās, jo no malas ir vieglāk izvērtēt pieļautās kļūdas, iespējamos taktiskos gājienus un citas lietas, kas ir neatņemamas ātruma skrituļslidošanas sacensību sastāvdaļas.

Pāris vārdi par pašu braucienu. No Latvijas uz 2011 gada maratonu devās diezgan  daudz skrituļslidotāju no dažādām komandām un klubiem. Lauris, Kaspars, Ansis un Oskars no Powerslide Latvia, Antra, Dzintars, Laima, Ieva, Arta, Haralds, Andris K. no Asi, Inta ar kolēģēm no Laimītes un iespējams vēl kāds par kuru piemirsu. Augstāko rezultātu uzrādīja Lauris, kam sekoja Ansis (vienīgie Latvijas pārstāvji, kas startēja sporta grupā) un visi pārējie attiecīgi B, C, D u.c. grupās uzrādīja cienījamus rezultātus!

Noteikti uz 2012. gada Berlīnes Skrituļslidošanas maratonu dosies vairāk Latvijas skrituļslidotāju, lai cīnītos par saviem labākajiem rezultātiem! Bildes nelielam ieskatam 2011. gada braucienā:

Powerslide oficiālajā video no Berlīnes varam novērtēt dubulto uzvaru (pirmā vieta gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē Powerslide komandai). Šajā video ir izmantoti arī video kadri no Oskara ķiveres, kur tika filmēta sacensība un šajos kadros ļoti spilgti izceļas Powerslide Latvia un Oskara komandas biedrs Kaspars Klibiķis.

4 komentāri rakstam - “Berlīnes Skrituļslidošanas maratons 2011, 24. septembris”

 1. Dace raksta:

  Kasparam gan paveicās :-P

 2. admin raksta:

  Interesantu video izlase ar komentāriem (pieminēts arī Lauris Bitenieks): http://rulluisutaja.wordpress.com/2011/10/01/berliini-rulluisumaratoni-2011-paremad-videod/

 3. Ad Noctum raksta:

  Intervija ar uzvarētāju

  http://www.rollerenligne.com/articles-2687-1-interview-ewen-fernandez-powerslide-matter.html

 4. Berliini rulluisumaratoni 2011 paremad videod « Rulluisutaja raksta:

  […] HD video Läti freeskate lehel – Berlīnes Skrituļslidošanas maratons 2011, 24. septembris. Kaameramees on Oskars Pundurs (24. koht) ja tema tuulevari Kaspars Kibikis (21. koht). Video […]

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: