Latvijas gada skrituļslidošanas notikums Nr.1 ir noslēdzes, pozitīvas emocijas gūtas, rezultāti uzrādīti un varam sākt gatavoties nākamajiem startiem. Priekšstatam par Spices Skrituļmaratons 2011 ielūkojies Freeskate.lv bilžu galerijās:

Vairāk bilžu (240 gab.) no Spices Skrituļmaratons freeskate.lv flickr.com galerijā ŠEIT

Rezultāti ar apļu laikiem:

spice2011-Results_42km

spice2011-Results_14km

spice2011-Results_Berni

Kopējos rezultātus var apskatīt arī maratoni.lv mājas lapā šeit

Raksts no maratoni.lv par dalībnieku skaitu, valstu pārstāvniecībām: http://www.maratoni.lv/lv/jurmala-skritulmaratons/jaunumi/otrais-spice-skritulmaratons-pulce-latvija-nebijusu-skaitu-skritulslidotaju/

Maratoni.lv bilžu galerija no sacensībām šeit

10 komentāri rakstam - “Atskats uz Spices Skrituļmaratonu 2011”

 1. Roberts raksta:

  Reinim izklupiens tāds 8-O 8-O 8-O Es būtu izsmērējies pa zemi, jo knapi un bez spēka tiku līdz finišam. Visi no Freeskate.lv komandas uzrādīja ļoti labus rezultātus Lauris, Ansis, Kaspars, Reinis, tā teikt Latvijas labākie. :twisted:

 2. Boze raksta:

  Pasākums un viss no organizātoru puses ļoti augstā līmenī, nezināju, ka ko tādu kādreiz teikšu, bet paldies MAXIMA :)
  Kkas jauns man pašam, ir kur augt un pēc kā tiekties, paldies arī Taktika.lv par lielo atbalstu :wink: Gaidam nākamo gadu, bet pagaidām jāgatavojās 28. augustam.

 3. Marina raksta:

  paldies organizatoriem – viss bija perfekti, vienīgais varbūt tomēr tautas braucienā nevajadzētu piedalīties sportistiem, kas ar skrituļošanu nodarbojās profesionāli! lai viņi sacenšās ar sev līdzīgiem!

 4. Roberts raksta:

  Jāpiekrīt Marinai, jo Igaunijas pāstāvis, kas piedalījās tautas braucienā un ieguva 1. vietu, ir viens no labākajiem sportistiem Igaunijā, kas tikko bija uzvarējis arī Igaunijas mačus.

 5. oskars pundurs raksta:

  viens no igaunijas labākajiem sportistiem (Tobreluts) noteikti jūtas lepns par sevi ar izcīnot pirmo vietu TAUTAS KLASES braucienā :D :D :D Atvaino vecais, bet ar bērniem un brīvā laika slidotājiem sacensties nav pārāk augsts līmenis..

 6. Marina raksta:

  piedāvāju nākošreiz dalibniekus iedalīt nevis pēc vecuma bet gan pēc riteņu izmēra – tad būs godīgi!!!

 7. Dmitrijs raksta:

  heh, izskatās, ka Igauņi ne tikai slalomā pārsteidz :))

  Marina, tas nebūtu liels ieguvums

 8. Ad Noctum raksta:

  No tā gan būtu liels ieguvums, jo pie +/- vienādiem dalībnieku sagatavotības parametriem aprīkojumam acīmredzami ir izšķiroša nozīme. Paskaties, ka šo jautājumu atrisināja Ukrainā:

  Соревнования проводятся по шести категориям – Фитнесс, Рейс, Дети (группы А, В, С), Ветераны. В каждой из категорий мужчины и женщины соревнуются отдельно.
  – Фитнес -любители роллер спорта. Ограничения: высокий ботинок, рама с колесами не более 90мм * 4шт. Роллеры с пятиколесными рамами, или колесами диаметром более 90мм, или низким ботинком принимают участие в категории Рейс.
  Дистанция – 1,6 км: 1 круг от отметки “Старт” до отметки “Разворот” и “Финиш” за 25 метров до того места, где был старт. Лимит на прохождения дистанции – 10 минут.
  – Рейс – спортсмены и любители, имеющие соответствующую физическую подготовку. Ограничений по оборудованию нет.
  Дистанция – 21 км: 13 кругов от отметки “Старт” до отметки “Разворот” и “Финиш” за 25 метров до того места, где был старт. Лимит на прохождения дистанции – 50 минут.

  Nešaubīgi, arī starp ātrajiem atradīsies idiots, kurš high-cut zābakam (a.k.a. PS R4, C8 vai Bont Semi-Race) pieskrūvēs 4×90 rāmi un ieliks Matter ritentiņus ar keramiskiem gultņiem, tomēr sevi cienošais sportists startēs atbilstošajā distancē ar līdzvērtīgiem sāncenšiem.
  Cits stāsts, ka no vecuma grupām atteikties arī nebūtu prātīgi.

  Nu un protams ka pasākuma organizatoriem ir dziļi pie kājas tas, par ko mēs šeit spriedelējam! :lol:

 9. oskars pundurs raksta:

  Pievienoti rezultāti ar apļu laikiem!

 10. Dmitrijs raksta:

  Ad Noctum, так напиши им, они не боги, а люди… причем люди, которые не шибко сильны в роллер спорте… их дело – добыча деньжат ;))

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: