Info: Dmitrijs

Plašāka informācija plakātā (Fantasy Park atrodas Mūkusalas 71, Rīga / Riga Plaza lielveikals):

Vakars visiem, kas mīl skrituļslidošanu, skeitbordu un citus sporta veidus, kuros pamatnosacījums- zem kājām nemotorizēti ritentiņi, ko uz priekšu dzen- cilvēka spēks!

Brauciens no Brīvības pieminekļa uz notikuma vietu, sāksies ar pulcēšanos pie pieminekļa- no plkst. 19:30. Šeit varēs nolūkoties uz rolleri.lv skolas pirmajiem paraugdemonstrējumiem, bet ap 20:00 starts uz Rīga Plaza.

Posms no Brīvības pieminekļa līdz Rīga Plaza (Mūkusalas iela) nav sacensības. Braucienā varēs izbaudīt- draugu un līdzīgi domājošo -vienotību. Svarīgākais būtu iekļauties kopējā ritmā, un brauciena laikā lietot ķiveres un citus aizsarglīdzekļus drošai braukšanai.

Brauciena mērķis ir piesaistīt cilvēku interesi- skrituļslidošanai un citiem rollersportu veidiem, parādot apkārtējiem šo brīnišķīgo iespēju- pārvietoties Rīgā- uz skrituļslidām, un radīt tiem vēlēšanos- nākamajā reizē- pašiem kļūt par dalībniekiem.

Galā visus sagaidīs nelielas dāvaniņas- taču- ne tas ir galvenais!

Šeit brauciena dalībnieki- un ne tikai- varēs iepazīties ar vairākiem rollersporta paveidiem, apskatīt paraugdemonstrējumus, piedalīties konkursos, aktivitātēs- un, protams- vinnēt balvas- no Fantasy Park un citiem atbalstītājiem!

Vienlaicīgi ar šo pasākumu- uz Rīga Plaza autostāvvietas jumta notiks- sacensības In-line hokejā. Uz laukuma 15x 25metri- varēs cīnīties par ‘’Ripo Rīga Nakts kausu’’.

Šeit piedalīsies 5 komandas, kuras no plkst. 19:00 līdz FINĀLSPĒLEI plkst. 24:00- savstarpēji cīnīsies par kausu, medaļām un citām lieliskām balvām.

Pasākuma laikā aicinām iegriezties arī Nike Riga Run- teltī. Šeit varēs pieteikties dalībai gan skriešanas distancēs, gan skrituļslidošanas sacensībām 28.08- kur uzvarētājus gaida balvas- bet visus dalībniekus- gandarījums- ka apmaksājot dalības maksu būs iespēja ziedot slimajiem bērniem.

Izbaudiet sportisko vakaru- piedaloties!

Jautrība, sportiska gaisotne, jauni draugi un daudz kas jauns un vēl neredzēts- tas viss iespējams 30.Jūlijā, uz Rīga Plaza autostāvietas jumta un noslēgumā- Fantasy Park!!!

 

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: