Info: maratoni.lv

Treniņu datumi: 22., 29. jūlijs (piektdienās) un 16., 23. un 30. jūlijs (sestdienās).

Gatavojoties Spice skrituļslidošanas maratonam, kas notiks jau 7. augustā Jūrmalā, aicina ikvienu interesentu iesildīties un apgūt pareizākas slidošanas tehnikas Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skoliņā.

Pirmā nodarbība ASI/Ski Box trenera Andra Kraujas vadībā notiks jau šo sestdien, 16. jūlijā no plkst.12:00 līdz plkst.15:00 stāvvietā pie Spice Home.

Treneris ikvienam interesantam pastāstīs un demonstrēs pareizās iesildīšanās un efektīvākās skrituļslidošanas tehnikas no pirmajiem soļiem līdz pat sportiskai skrituļslidošanai. Tāpat ikviens varēs izmēģināt jaunākās Rollerblade skrituļslidas.

Bez maksas būs pieejams skrituļslidošanai nepieciešamais ekipējums – 20 skrituļslidu pāri gan bērniem, gan pieaugušiem dažādu izmēru amplitūdā, kā arī desmit ķiveres. Aicinām ņemt līdzi uz treniņiem arī savu skrituļslidošanas ekipējumu.

Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skola stāvvietā pie Spice Home vēl darbosies sestdienās 23. un 30.jūlijā no plkst. 12 līdz plkst. 15, savukārt piektdienās 22. un 29.jūlijā no plkst. 16 līdz plkst. 19.

„Kā ģimenei draudzīgs uzņēmums mēs priecājamies atbalstīt šādu aktivitāti, kas palīdz gan vecākiem, gan bērniem atpūsties kopā kvalitatīvi un turklāt vēl veselīgi. Tieši tāpēc, lai 7.augusts paliktu atmiņā kā priecīga diena ar veiksmīgu startu un finišu, aicinām ikvienu interesentu uz Spice-Rollerblade skrituļslidošanas skolu. Tādējādi ikviens jau laikus varēs apgūt vai atsvaidzināt skrituļslidošanas prasmes un pareizās tehnikas!” aicina Iveta Lāce, tirdzniecības kompleksa Spice direktore.

Reģistrēties Spice skrituļmaratonam vēl 17.jūlijam lētāk!

Reģistrācija iespējama mājaslapā www.maratoni.lv, no 7.jūlija līdz 4.augustam arī Jūrmalas maratonu informācijas stendā, kas atrodas t/c Spice (darba laiks katru dienu no plkst.10:00 līdz plkst.22) un Maxima XX un XXX tīkla veikalos, informācijas nodaļās.

Tāpat sākot no 7.jūlija līdz 4.augustam ikviens, kurš iepirksies t/c Spice un Spice Home vismaz par 15 LVL un uzrādīs pirkuma čeku Jūrmalas maratonu informācijas centrā, saņems 50% atlaidi Spice skrituļmaratona reģistrācijas maksai

Iepriekšējā reģistrācija lētāka, savukārt bērniem līdz 12 gadu vecumam Maxima Favorit dalība braucienā, reģistrējoties iepriekš, ir bezmaksas.

Savukārt ikviens kalnu riteņbraukšanas fans var jau reģistrēties Panadol UCI MTB maratonam, kas norisināsies 21.augustā.

Vairāk informācijas www.maratoni.lv

Papildu informācijai:

Tija Ezeriņa

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

SIA „Alpha Baltic”

Tālr.: +371 678444495

Mob.tālr.: +371 29719893

E-pasts: tija.ezerina@alphabaltic.lv

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: