Turpinām iknedēļas kopīgo skrituļošanu! Šoreiz tiekamies šo sestdien 2010. gada 10. jūlijā, pulksten 18:00 pie Mežaparka galvenās ieejas – Atpūtas alejā.

Tā kā 4. jūlija kopīgajā skrituļošanā daudzi nevarēja ierasties salīdzinoši neizdevīgā laika dēļ, aicinam pievienoties kopīgam izbraucienam šīs sestdienas vakarā! Līdzi ņemam labu noskaņojumu, atstarotājus (būs ~600m ceļa posms pa braucamo daļu) un ķiveri (protams tiem, kam ir drošība pirmajā vietā)  :grin:

Maršruts-

Mežaparks (Atpūtas aleja) –> Ostas prospekts –> Jaunciema gatve –> Vecāķu prospekts -> Mangaļu prospekts –> Vasarnieku iela (Vecāķu pludmale) -> un atpakaļ pa to pašu maršrutu.

Precīzs maps.google.com maršruts

Visi laipni lūgti informēt draugus, kam ir skrituļslidas un izvietot informācijas banerīti lielākam skrituļslidotāju pulkam :)

Kontakttālrunis- 26869626

3 komentāri rakstam - “Skrituļslidotāju izbrauciens 10. jūlijs, 2010”

 1. oskars raksta:

  + līdzi ņemam ūdeni, lai ir ko padzerties ;)

  un, protams, gala mērķis ir jūra tātad dvielis un peldbikses?!!

  Piepilde par maršrutu. Kopā turp atpakaļ ap 22km. Ņemot vērā, ka ceļs ir ļoti labs, tad šo gabalu nobraukt nebūs problēmas par iesācējiem.. Praktiski nav daudz tādu vietu, kur būtu jāapstājas, tātad nebūs jātērē spēki uzsākot braukt un bremzējot, kādi sanāk Rīgas centrā.

  Ja kādam ir vēl kādi ieteikumi, tad droši!

  Un jā, šajā laikā tur būs dziesmu/deju svētku pasākumi, tā kā pulcējamies koncentrēti, ierodamies LAIKĀ, jo izbraucam uzreiz pēc 18:00 (max gaidīšanas laiks 10 min).

  Ja ir jautājumi vai citas problēmas, tad droši var zvanīt- 26869626

 2. Shinshils raksta:

  Hmmm… moš jāiepērk jauni ritenīši, lai var vispār braukt un nepaliktu pusceļā… :D
  A sestdien strādās bode?

 3. Roberts raksta:

  Gan jau nepaliksi pusceļā! :-P Droši pievienojies un paņem arī draudzeni līdzi 8)

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: