Tiekamies 4. jūlijā, 2010 pie Brīvības pieminekļa plkst. 14:00
Izbraucam 14:30

Maršruts-

Brīvības piemineklis > Alfa (kustība pa Brīvības ielu) > Jugla (kustība caur Mežciemu) > un atpakaļ pa to pašu maršrutu.

Visi laipni lūgti izvietot informācijas banerīti lielākam skrituļslidotāju pulkam :)

20 komentāri rakstam - “Skrituļslidotāju izbrauciens 4. jūlijs, 2010”

 1. oskars raksta:

  izsakiet savus komentārus, idejas un priekšlikumus par maršrutu un laiku!

 2. Roberts raksta:

  Kapeec tiessi 4 juulija? :roll:

 3. oskars raksta:

  doma par svētdienu, rīkot svētdienā, nākamā svētdiena, 4. jūlijs.

  varam apspriest un diskutēt un pārnes pasākumu uz 5dienu vai 6dienu…

  pasākums paredzēts regulārs!!! katru nedēļu, tāpēc tai dienai jābūt salīdzinoši izdevīgai..

 4. Roberts raksta:

  Cik cilvekus bus šo pasakuma?

 5. freestyle roller raksta:

  Ja pabraukāšanās būs 7dienas vakarpusē, tad es noteikti būšu! :-D + vēl pāris draugus paņemšu līdzi. Ja ir vēl braucēji, tad noteikti te var arī ierakstīt to. :idea:

 6. Dmitrijs raksta:

  izbrauciens notiek parasti 14:00, sākums un beigas ir Brivības piemineklis. Palika nelielas neskaidrības maršrutā, jo visa Rīga jau ir izbraukāta :)

 7. Artis(ts) raksta:

  Uz doto brīdi kā labākais regulārais laiks nākotnē būtu 5-dien 20:00, taču centīšos atbalstīt arī citus laikus. Ka jau “Friday Night Skate”, tad lai ir pa 5-dienām.

  No manas puses līdzbraucēju skaits ir atkarīgs no izvēlētā maršruta “darudzīguma” – jo mazāk nerullējamu posmu, jo labāk. Šī pasākuma popularizēšanai un lielākas atsaucības iegūšanai, ieteiktu sākt ar tādiem “draudzīgākiem” maršrutiem.

 8. oskars raksta:

  ja cilvēkiem ērtāk būs 7dienā, tad nav nozīmes, ka kaut kad un kaut kur tas ir saucies 5dienas brauciens… pārsauksim! ;)

  problēma tā, ka līdz šim 5dienas vakaros atsaucība nav bijusi pārāk liela.. ja pasākums sākas 20:00 tad beidzas? 22… tas nozīmē, ka daudziem atkal problēmas un apgrūtinājumi ar mājā tikšanu (dzīvo ārpus rīgas vai ir sīkie).

  7dien pa dienu labums tāds, ka teorētiski lielākajai tautas daļai ir brīva diena… diemžēl tas nozīmē arī to, ka ir ieplānotas kaut kādas aktivitātes.. bet kāpēc lai tā aktivitāte nebūtu brauciens ar skrituļslidām?

 9. rmz raksta:

  ja nekas nemainīsies, būšu! :)

 10. Artis(ts) raksta:

  Ja runā par laiku cikos, tad vasarā pa dienu ir tā jau karsti plus vēl fiziskas aktivitātes … Vakarā tomēr ir kaut mazliet vēsāks.
  Bet tas tā par turpmākām vēlmēm un tas nav attiecināms uz jau sarunāto 04.07.10 14:00.

 11. oskars raksta:

  šobrīd ir ievietots datums- 4.07. par laiku vēl mierīgi varam diskutēt… taisam 18:00 ?

  un pēc tam jau vajag izdomāt kurā dienā, jo 7diena nav tā pati labākā diena, bet tieši tas pats ir sakāms par 5dienu ;) tā kā varbūt 6dienas vakars?

 12. Artis(ts) raksta:

  Aizmirsu, ka vakaros arī mazāk transporta uz ielu brauktuvēm, jo kā rāda pieredze, bez tām Rīgā diemžēl neiztikt! :(

 13. oskars raksta:

  ok. tas nozīmē, ka 6dienas vakars varētu būt ļoti piemērots? 7dienas vakarā pamazām mašīnas sāk atgriezties mājā no laukiem u.c., bet 5dienā brauc prom… 6dienas vakars, ap cikiem? 18?
  19?

 14. Artis(ts) raksta:

  Pieļauju iespēju, ka lielākā daļa visu reālo braucēju varētu sadalīties divās lielās grupās – viena grupa, kam labāk patiktos 5-dienas vakars ~20:00 un otra, kam 6-dienas vai 7-dienas diena/pēcpusdiena. Līdz ar to iespējams, ka nebūtu slikti, ka vienā nedēļā tiktu plānoti veseli 2 izbraucieni. :idea:

  Galvenais lai būtu kāda vieta (freeskate.lv vai cita), kurā tiktu nopublicēts diena un laiks un lai zem katra izbrauciena tur varētu pieteikties potenciālie braucēji.

  Piemēram, man patīk 5-dienas vakars, bet es netieku, taču varu pievienoties nedēļas otrajam izbraucienam. Vai arī ir zināms, ka otrajā izbraucienā (6-dien vai 7-dien) noteikti gāzīs lietus, varu pievienoties 5-dienas vakarā.

 15. rmz raksta:

  manliekas ka 6dienas varētu būt okey, tomēr pa lielam brīvdiena, nav arī pēcdarba nogurums kā 5dienā un atpūtas diena kā 7dienā.
  6dienās 18.00 ir mans ieteikums. :)
  bet šoreiz varbūt varam 7dien 14.00 ?

 16. Armands raksta:

  Svētdien ap 17 būtu normālākais priekš manis šonedēļ. Laiku ,un dienu tā īpaši nevar noteikt,ja ir kas ieplānots,tad arī neviens neatcels savus pasākumus. Par tikšanās vietu vajadzētu izvēlēties vietu,kur vieglāk mašīnu novietot. Noslēgums varētu būt ar desu cepšanu uz grila.

 17. 999 raksta:

  svetdiena 14:00, starts Brivibas piem.,
  marshruts: brivibas iela – Vef – velocelins lidz Alfa – pagrieziens uz Mezciemu – gar coca cola lidz deglavas ielai – deglavas tilts – valmieras iela – centrs

 18. Artis(ts) raksta:

  Vēl atcerējos par 6-dienām. Ja pasākuma sākums paliek Rīgas centrā, kas visādi citādi ir ok, ieskaitot, ka tā ir arī zināma šī pasākuma bezmaksas reklāma, tad sākumam nevajadzētu būt ātrāk par 17:00 pretējā gadījumā var nākties sponsorēt maksas autostāvvietas, kas nez vai sponsorēs skrituļceliņu izbūvi Rīgā.

 19. Rolands raksta:

  Hohoo, labs! Stiprs pasākums. :)

  Šo svētdien tikt varu, ja tiek rīkots uz ~18:00, savādāk nekādi, 14:00 galīgi garām priekš manis.

 20. freestyle roller raksta:

  Tomēr nesanāca tikt dēļ agrā laika, kad pasākums notika! Cerams, ka nākamreiz būs vēlāk vakarā.

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: