12. jūnijā, 2010, Arēnā Rīga notiks DISKO ar skrituļslidām + Powerslide skrituļslidotāju paraugdemonstrējumi.

Vairāk informācijas 101 radio mājas lapā.

Ko darīt brīvdienās? Sestdien 12.jūnijā jādodas uz Arēna Rīga! Radio 101 un TVNET aicina visus skrituļslidotājus – lielos, mazos, profesionāļus un iesācējus izmēģināt skrituļošanu jaunā kvalitātē.

Unikāla iespēja pavadīt vakaru skrituļojot laukumā, kur parasti spēlē jūsu hokeja elki. Arēna Rīga sola nodrošināt labāko laukuma seguma kvalitāti, darbosies lielais Video kubs, strādās LMT Kluba kafejnīca. Par labāko mūziku rūpēsies Radio 101 dīdžeji Artis Volfs un Toms Grēviņš. Darbosies garderobe, skrituļslidu un ekipējuma noma.

Paraugdemonstrējumus – sniegs Powerslide ekstrēmais skrituļslidotāju šovs.

“Mēs esam par veselīgu dzīves veidu, par svētkiem un izklaidi! Kādēļ gan neapvienot šīs divas lietas vienā stilīgā pasākumā?” retoriski jautā Aivars Hermanis, arēnas pasākumu menedžeris.”Tas būs vēl nebijis pasākums, ko vēlamies iedibināt kā tradīciju. Iespējas būs gan skrituļot, gan chillot!” sola Hermanis.

Labs sestdienas vakars, četras stundas no 19:00 līdz 23:00 !

Varam droši piebraukt pie arēnas durvīm A fasādes pusē (auto stāvvietas bezmaksas) – ieeja caur LMT Biznesa klubu. Biļeti par 3 Ls iespējams nopirkt turpat pie ieejas vai arī elektroniski, sākot no 4. jūnija.

2 komentāri rakstam - “DISKO ar skrituļslidām un Inline paraugdemonstrējumi”

  1. freestyle roller raksta:

    Kāds domā iet uz šo pasākumu? Biju arī pagājušajā roller disco pasākumā, kas notika Olainē un bija forši! :-P

  2. oskars raksta:

    tie, kas ir bijuši kino studijas laikos + olaines diskotēkā šo garām nelaidīs ;) galvenais lai sanāk daudz cilvēku un ir ap ko riņķot ;)

Rakstīt komentāru:

:wink: :-| :-x :twisted: :) 8-O :( :roll: :-P :oops: :-o :mrgreen: :lol: :idea: :-D :evil: :cry: 8) :arrow: :-? :?: :!: